Екип - ОУ "Христо Ботев" - град Раковски

Отиване към съдържанието

Главно меню:

Екип

За нас
Ръководство

Кремена Алексиева - директор
Мария Домовчийска - зам.-директор по учебна дейност
Мария Пенсова - зам.- директор по административно-стопанска дейност


Учители - Начален етап  

І клас

Мая Драгоева, Памела Бендерлийска
Боряна Гиева, Галина Иванчева
Лиляна Кисова, Екатерина Друмчийска
Соня Кабаиванова, Соня Радулска-Храненикова




ІІ клас

Ана Боргоджийска, Ана Димитрова
Янка Арлашка, Ангелина Генчева
Мария Чепишева, Златка Николова
Диляна Петрова-Изевкова, Марина Мирчева



ІІІ клас

Даниела Говедарска
Камелия Чолакова
Павлина Матейчина
Габриела Иванова




ІV клас

Павлина Плачкова
Росица Изевкова
Татяна Лесова-Говедарова
Ива Балинска-Господинова




Английски език



Веселина Гаджева
Милена Лесова

 Учители - Прогимназиален етап
Български език и литература
Мария Ряпова
Снежана Царова
Петър Кривчев
Невена Бодушка

Английски език
Милена Лесова
Моника Даржалиева-Косова



Математика
Светослава Гълъбова
Надежда Пънкина
Екатерина Сейрекова


Комп. моделиране и информационни технологии
Мария Домовчийска
Невена Ружина
Венелин Чернашки
Милена Лесова

Човекът и природата


Валентина Иванчева



Химия и опазване на околната среда

Валентина Иванчева
Кремена Алексиева


Биология и здравно образование

Валентина Иванчева



Физика и астрономия

Светослава Гълъбова




История и цивилизация

Иванка Комитова





География и икономика

Венелин Чернашки


Изобразително изкуство

Петър Земярски



Музика

Лидия Пенишева



Технологии и предприемачество

Невена Ружина



Физическо възпитание и спорт

Мариана Терзийска
Мария Антонова



Учители в целодневни и подготвителни групи

Целодневно обучение-начален етап    
ІІІ а-в клас
ІІІ б-г клас - Павлина Тотова
                
Подготвителна група - 5 и 6  годишни
Мария Иванова
                                                                 

Непедогогически персонал

Главен счетоводител  
Павлина Зенкова

Системен администратор
Галя Орешкова

ЗАС     
Мария Пеева

Технически сътрудник
Славка Говедарска

Чистач/хигиенисти    
Радка Гендова                     
Елена Йовчева                    Огняр
Пенка Романова                 Йосиф Гендов                     
Любомира Кисова             Работник поддръжка на сгради
Любка Печева                Кирил Алексиев
Катя Неделчева              Пазач-потриер
Пенка Бонева                   Валентин Търновалийски
                                       
Медицинска сестра       
Ваня Рабаджийска               




 
Copyright 2015. All rights reserved.
Назад към съдържанието | Назад към главното меню